Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438
Ksiega gości
dodaj nowy wpis
autor: Malgorzata z Klaja
Data dodania: 2015-04-26
Modlilam się dzisiaj na Mszy ŚW o uzdrowienie i uwolnienie....jest mi jakoś lżej na duszy :)
autor: Jadwiga
Data dodania: 2014-08-11
Przejeżdżając przypadkiem obok Sanktuarium postanowiłam wejść i pomodlić sie chwilę przed obrazem Matki Bożej. Sanktuarium zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie. Śliczna, bardzo zadbana świątynia. Wspaniałe miejsce do modlitwy, medytacji czy wyciszenia się. Na pewno będe starać się odwiedzać go częściej.
autor: goska
Data dodania: 2014-06-12
kosciol w Okulicach to szczegolne miejsce,tam chce sie modli,ten obraz ma cos szczegolnego w sobie cos takiego moge czuc patrzac na obraz w Czestochowie
autor: Antoni Samek
Data dodania: 2012-10-02
zainteresowany byłem tą okolicą, oglądając wczorajszą uroczystość obchodów 50 lecia koronacji M Bożej Okulickiej w telewizji "Trwam".Dziękuję Wam bardzo za ten przekaz. Moi rodzice pochodzili z pow. bocheńskiego, wsi Siedlec Dolny parafii Chełm n. Rabą. 7 klasę Sz. podst. kończyłem w Kłaju w roku 1944 Urodziłem się w okolicy k/Katowic. Okupację przeżyłem w rodzinnej wiosce rodziców.
autor: Łukasz P
Data dodania: 2012-09-07
Będąc z odległych Ustrzyk Dolnych z wizytą u rodziny przyszłej wtedy jeszcze żony odwiedziłem to piękne Sanktuarium. Szczęść Boże.
autor: Ewelina
Data dodania: 2012-08-13
Sanktuarium Okulickie zawsze bylo, jest i bedzie bliskie mojemu sercu. Kiedy tylko jestem w Polsce staram sie uczestniczyc we Mszy Św. i choc moja rodzinna parafia jest w Rzezawie to jednak w mioch myslach czesto przywoluje własnie to miejsce. Pięknie położony kościół, szczegolnie mile wspominam te msze polowe ktore byly odpraiwne ze wzgledu na remont przed dwoma lub trzema laty. Dobrze miec te możliwość wrocić do miejsca, gdzie wiara jest żywa, tego można doswiadczyć w Okulicach, to parafia szczególna.Pozdrawiam!
autor: Barbara
Data dodania: 2012-10-01
słucham audycji o Waszym Sanktuarium jestem zafascynowana, dlatego bardzo chciałam zobaczyć w jakiej części kraju mieści się Sanktuarium. Mam nadzieję iż Pan Bóg pozwoli mi latem spotkać mi się z Matką Bożą Okulicką. Szczęść Boże.
Czytania na każdy dzień
Dziś kościół wspomina