XI Niedziela Zwykła - 16.06.2024r.

Bóg – nasz dobry Ojciec – gromadzi nas na Eucharystii jako jedną rodzinę Bożą. To On sam mówi do nas i karmi nas Ciałem i Krwią swojego Syna, który został za nas wydany. Znakiem jedności między nami, braćmi i siostrami, oraz znakiem jedności z Bogiem jest każda Eucharystia. W dzisiejszą niedzielę przeżywając Diecezjalne Święto Rodziny polecajmy Panu Bogu wszystkie rodziny naszej diecezji, szczególnie te, które przeżywają różnorakie kryzysy czy trudności. Niech ta Eucharystia umocni jeszcze bardziej naszą więź z Bogiem oraz z bliźnimi. W naszej parafii dziękujemy za wstawiennictwo Św. Antoniego – w kościele w Buczkowie uroczystość Odpustowa.

1. Dzisiaj Msze Św. o godz. 7.00 9.00 11.00 popołudniowa 16.00. W Buczkowie odpustowa Msza Św. o godz. 11.00.

W liturgii tygodnia:

- w poniedziałek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika.

- we wtorek nowenna do Św. Antoniego w Buczkowie o godz. 17.00.

środę - jako trzecią miesiąca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie na godz. 20.00. Niech nie brakuje nas jako parafian spróbujmy aby choć jedna osoba z domu reprezentowała nas i wspierała nas modlitwą różańcową. W czasie nabożeństwa wspomnimy postać bł. Kard Stefana Wyszyńskiego zapraszamy dzieci i młodzież Szkoły w Dąbrówce której On patronuje.

- w piątek - wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi. O godz. 9.00 w Okulicach i w Buczkowie Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego.

2. Od przyszłej niedzieli Msze Św. w okresie wakacyjnym w Buczkowie o godz. 8.00.