Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438

XI Niedziela Zwykła - 17.06.2018r.

Przeżywamy rok duszpasterski pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym". Aby lepiej zrozumieć rolę Ducha Świętego w naszym życiu, naukę o Jego siedmiu darach, które otrzymaliśmy w sakramencie bierzmowania, otwórzmy nasze umysły i serca na Jego działanie. Dzisiaj także Diecezjalne Święto Rodziny niech nasza modlitwa wspiera życie rodzinne, wzorem niech dla nas będzie Św. Rodzina Jezusa Józefa i Maryi.

W naszej parafii dziękujemy dziś za wstawiennictwo Św. Antoniego – w kościele w Buczkowie uroczystość Odpustowa.

1. W liturgii tygodnia:

- we wtorek w Buczkowie nowenna do Św. Antoniego

- w środę – to trzecia środa miesiąca zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie na godz. 2000. Niech nie brakuje nas jako parafian spróbujmy aby choć jedna osoba z domu reprezentowała nas i wspierała nas modlitwą różańcową.

- w czwartek Św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.

- w piątek Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci i młodzieży Gimnazjum Msza Św. w Okulicach i Buczkowie o 900.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Św. Jana Chrzciciela w przyszłą niedzielę odpust w Mikluszowicach.

3. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnią niedziele na ławki do naszego kościoła złożono 8860 zł.

4. W sobotę zapraszamy dzieci i młodzież na rozpoczęcie wakacji wspólne zabawy i integrację przy plebani i grilla.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. popołudniowe spotkanie Rady Duszpasterskiej, Caritas Parafialnej i Akcji Katolickiej jako spotkanie grupy Synodalnej.

6. Proszono o ogłoszenie: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje że we wtorek będą wydawane owoce dla wszystkich mieszkańców Gminy w Ostrwie Królewskim.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności +Stefania Maślak z Buczkowa polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.

Wpis Jana Pawła II
Księga modlących się o życie Przedszkole 'Ochronka'