Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438

II Niedziela Zwykła – 19.01.2020r.

Eucharystia jest uwielbieniem Boga Ojca za dzieło zbawienia dokonane przez Jego Syna, Jezusa Chrystusa, w Duchu Świętym. Uczestnicząc w tej Mszy Świętej, chcemy uwielbić Boga i wyrazić naszą wdzięczność za to, że Syn Boży rodzi się na ołtarzu i zostaje z nami i dla nas w Najświętszym Sakramencie – na zawsze. W tygodniu modlitw o jedność Kościoła pamiętajmy o jedności w naszych rodzinach i o jedność Kościoła się módlmy.

1. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnią niedzielę na malowanie naszego kościoła, złożono 10150 zł.

2. Od 18 – 25 stycznia rozpoczął się w kościele Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nasza osobista i wspólnotowa modlitwa niech odpowiedzią na prośbę Chrystusa o jedność.

3. W liturgii Kościoła:

- w poniedziałek – Św. Sebastiana – męczennika

- we wtorek Św. Agnieszkę – dziewicę i męczennicę – nowenna do Św. Antoniego w Buczkowie

- w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Okulickiej

- w piątek – Św. Franciszka Salezego bpa i doktora Kościoła

- w sobotę  – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia a w dniu patrona zapraszamy na Mszę Św.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy, przyjęli nas po kolędzie, za wspólną modlitwę, otwarty dom, życzliwość, i dar serca. Wszystkie wasze intencję obejmujemy w modlitwie, naszym darem będzie Msza Św., którą ofiarujemy za wszystkich którzy nas przyjmowali w środę 22 stycznia o godz. 1700.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 1500 Msza Św. o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem Matki Bożej Okulickiej.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 1630 w kościele Noworoczny Koncert kolędowy Orkiestry z Okulic – już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Przyszła niedziela to niedziela kolędowa w naszej parafii w ramach kazania wspólnie pokolędujemy.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności +Maria Gnutek z Bratucic pogrzeb jutro o 1400 polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.

Wpis Jana Pawła II
Księga modlących się o życie Przedszkole 'Ochronka'