Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438

VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

Stajemy wokół stołu słowa Bożego i stołu Najświętszej Eucharystii, by karmić się wiarą, która rodzi się z nadziei. Potrzeba nam zaufania, by w tym świecie pełnym kontrastów dostrzec drogę, która zaprowadzi nas do szczęścia. Niech zatem udział w tej Mszy Świętej pomoże nam stawać się błogosławionymi.

Naszymi ofiarami wspieramy dzisiaj Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. W tym tygodniu liturgii:

- we wtorek zapraszamy na nowennę do Św. Antoniego do Buczkowa

- z środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Okulickiej

- w czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 8 Szkoły Podstawowej i 3 gimnazjum, wraz z rodzicami, na spotkanie na Mszy o godz. 1700.

- w piątek święto Katedry Św. Piotra Apostoła zapraszamy na adorację Najświętszego sakramentu od 1600 – 1700 zakończone Koronką do Bożego miłosierdzia.

- w sobotę wspomnienie Św. Polikarpa – bpa i męczennika. Zbiórka lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 1000, aspirantów o 1030. Gratulujemy naszym  Ministrantom, którzy wczoraj zdobyli 3 miejsce w rejonowych rozgrywkach piłki nożnej halowej. To wielki sukces, aby spośród 40 parafii rejonu bocheńskiego zająć 3 miejsce.

2. Bóg zapłać za ofiary składane w ostatnią niedzielę na wymianę ogrzewania na gazowe złożono 9350 zł. Jutro już zostanie wstawiona stalla Bóg zapłać za wszelką życzliwość.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 1500 spotkanie synodalne Rady Duszpasterskiej Caritas Parafialnej i Akcji Katolickiej około godz. 1630. Serdecznie zapraszam.

4. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności +Maria Jewiarz z Dąbrówki polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz panie daj Jej wieczne spoczywanie.

Wpis Jana Pawła II
Księga modlących się o życie Przedszkole 'Ochronka'